Поиск... 0

Ласкаво просимо до Rose Grad!

Наша мета – допомогти прикрасити ваші сади та зробити світ більш яскравим. В інтернет-магазині Rose Grad представлені найкращі сорти троянд, як перевірені часом, так і зовсім нові.

Основний напрямок нашої роботи – реалізація найкращих сортів троянд, роками підібраний та перевірений асортимент, а також новинки троянд з усього світу, деякі ви зможете знайти лише у нас! Ми завжди намагаємось тримати якість саджанців, упаковки та обслуговування наших замовників на високому рівні. І гарантуємо відповідність троянд їх опису.

Запрошуємо в подорож нашим Rose Grad і віримо, що вона принесе безліч приємних емоцій та неповторних троянд у ваші сади!

 

Статті

Классификация роз

Американское общество любителей роз недавно одобрило новую классификационную схему, которая отражает как ботанический, так и эволюционный прогресс розы. Существует три основных группы: виды (т.е., дикие розы); Старые садовые розы (выращенные до 1867 года); и современные розы (классы роз, которых не было до 1867 года).

Эфиромасличные розы отечественной и украинской селекции

 Статья автора Цвила Ирина, Все об эфиромаличных розах отечественной и украинской селекции. 

Французские розы. Видео.

 Видео о французских розах. Часть 1.

Архів


Створивши обліковий запис, можна робити покупки швидше і завжди бути в курсі про статус замовлення, а також відстежувати замовлення, зроблені раніше.

RoseGrad
Поле необхідно заповнити!
Поле необхідно заповнити!
Почати чат
Увага! Ви не авторизовані.
Авторизуватися
Продовжити